עלינו

איך הכל התחיל

שמי אלי ומגיל 15 התחלתי להתעניין בקסם של רדיו ואלקטרוניקה . בניתי מקלטי ודגמים אלקטרוניים  שונים. התחלתי לשפר אותם בעצמי ואז התחלתי לחפש בספרים ובכתבי עת חשמלים חדשים ובניתי מודלים חדשים. זה פשוט הקסים אותי , כי יכולתי ליצור דברים חדשים שלא מוצאים בשום חנות.

בסוף זה הפך למקצוע שלי ולאחר 25 שנה עבודה בהי-טק החלטתי לעזור לאותם הילדים וילדות ולציבור המייקרים שהולך ומתרחב להגיע לחלומות שלהם בעזרת ערכות חכמות ואיכותיות.

ביחד עם נחום נפתלמן מנהל מגמת לרובוטיקה בבית ספר מיקצועי החלטנו עשות משהו שונה – לתת הזדמנות לכל ילד או ילדה להכנס לתחום המרתק הזה ולהנות מעשייה עצמית ויחד עם זה לרכוש מקצוע העתיד ואולי בעתיד להשתלב בעולם ההי טק שזקוק לאנשי מקצוע בתחום זה.

מה מיוחד אצלנו

המדיניות שלנו היא להביא את כל הערכות עם מדריך בעברית ולאחר שהרכבנו אותה בעצמנו לפחות פעם אחת. זאת אומרת כל הערכות שלנו בדוקות ועברות בירור קפדני לפני שמגיעות ללקוח.

הכירו את הצוות

כתבו עלינו

מוזמנים לכתוב תגובות והמלצות אלינו ועל השרות שלנו . שלחו לנו פרטים שלכם ונחזור אליכם!

רכשתי ערכות ארדואינו לטובת מגמת מכטרוניקה בתיכון הדסה נעורים. מעבר למחיר הזול ביותר שמצאתי, תהליך הרכישה היה פשוט, אלי נתן הערכה טובה לזמן האספקה. המוצרים הגיעו בזמן ולשביעות רצוני המלאה. ממליץ בחום.
אבי ברץ
מורה למכטרוניקה בתיכון הדסה נעורים
קניתי מחברת רובוקיט 2 ערכות מתקדמות.
חוויית קניה- מעולה. קשר רציף מצד הספק.
יחס מאוד מכבד.
ידע מקצועי בתחום
והכי חשוב, מחירים מאד נוחים

אורינגל סרגיי
מורה למכטרוניקה, מנחה פרוייקטים

המומחיות שלנו

הרבה שנים של ניסיון עבודה בהייטק וניסיון רב בהוראה טכנולוגית הביאו אותנו לרעיון הנגשת הידע של רובוטיקה , מכניקה ואלקטרוניקה לילדים, נוער והמייקרים.
זה תחום המומחיות שלנו – להנגיש את דברים הרציניים שדורשים ידע רב בצורה מעניית ומהנה . זה הופך לסוג של משחק שהופך להיות מקצוע או הובבי לאורך שנים.
כאחד מאיתנו נדבק בזמנו דבר הזה " עשה זאת בעצמך" ועכשיו אנו מעבירים את הידע והניסיון לאחרים שחולמים על בניית רובות נשלט ע"י טלפון , רחפן עם מצלמה, בית חכם ועוד הרבה דברים מגניבים בעצמם ...